Hakkımızda

Hakkımızda

Firmamızın kurucusu Süreyya Balkaç matbacılık sektörüne 1973 yılında çırak olarak adım atmıştır. Türkiye’deki matbaacılığın merkezi olarak kabul edilen Cağaloğlu’nda 1985 yılında kurulan firmamız, kurulduğu günden bu yana gelişen teknoloji ile birlikte hızla büyümüştür. 15 m2 de başlanan bu serüvene bugün toplam 2000 m2 ‘yi bulan iş yeri alanımızla Sena Ofset Ambalaj Matbaacılık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi olarak devam etmekteyiz. Kitap, dergi, broşür ve katalog basımında adını duyuran firmamızın değişmeyen ilkesi ve başarısının sırrı; güvenilirlik, müşteri memnuniyeti, üstün kalite standartları, müşterilerine zaman ve maliyet avantajı sunmak için çalışmasıdır. Her geçen gün kendimizi geliştirerek müşterilerimize daha iyi profesyonel çözümler sunmaya çalışmakta ve firmalara özel hizmetler vermekteyiz. Daima en iyi olmayı hedefleyen firmamız; gün geçtikçe büyüyen alt yapısı, geniş makine parkuru, idari ve teknik personeli ile işinizi benimseyerek, sizlere hizmet vermeye ve çözüm ortağı olmaya devam edecektir.

Misyonumuz

Amacımız; bizim gibi düşünen şirketlerin istek ve arzularına en kısa ve güvenli yolla cevap vermektir. Her iş, iki firma için de “marka” ve “başarı” dır. Biz bugüne kadar detaylara önem vererek, dürüst ve kaliteli çalıştığımıza inanıyoruz. Müşterilerimiz de bu özellikleri arayan şirketler olduğu için aynı yolda ilerlemeye devam ediyoruz. Siz de bu kadar güvenilir ve titiz işler istiyosanız bize ulaşın. Sena Ofset şirketi ve çalışanları olarak beklentilerinizi karşılamaktan onur duyarız.

Vizyonumuz

Hayeller gelişmek için sadece birer basamaktır. Biz de o basamakları yıllardır teker teker çıkıyoruz. Teknolojinin sunduklarıyla firmaların istekleri doğrultusunda şirketimize yön veriyoruz. Bundan sonraki basamağımızda; kişiye özel çalışmalar ve gün içerisinde elinize alıp okuyabileceğiniz dökümanlarla yanınızda olmaya devam edeceğiz.

Sertifikalarımız